Główna bohaterka, mama siedmioletniego Tadzia – miłośnikom muzyki klubowej znana jako DJ Daje Radę – trafia do nieba. Szybko jednak uznaje, że jej czas na ziemi jeszcze się nie skończył i że za wszelką cenę musi wrócić na ziemię do swojego synka. W trakcie ucieczki z zaświatów poznaje diabła, który chciałby zostać człowiekiem, archanioła, który kiedyś był człowiekiem oraz własnego tatę, który jest tylko połową człowieka. Tę trochę wesołą, a trochę smutną historię opowiada nam Tadzio, który po odejściu mamy schował się w szafie i nie chce z niej wyjść. Wraz z nim przeżywamy stratę i próbujemy się z nią pogodzić.

Pomimo ogromnej dawki humoru, świetnych dialogów i zabawnych sytuacji, młody widz nie dostaje wcale lekkiej historyjki, do zapomnienia zaraz po wyjściu z teatru. Twórcy stawiają na silne emocje i bardzo współczesny przekaz wizualny. Mamy tu świetnie wkomponowane w całość projekcje holograficzne, budującą nastrój grę świateł i fantastyczne kostiumy. Całość świetnie spina ostra muzyka. Dzięki temu jest baśniowo i nowocześnie. „Piekło-Niebo” to także kopalnia pomysłów do dalszych rozmów z dzieckiem.
Iwona Szajner, kulturaonline.pl

Piekło-Niebo” to spektakl dla wszystkich – jest kolejnym już spektaklem w repertuarze WTL-u adresowanym do dzieci, ale zawierającym bardzo dużo treści przeznaczonych dla widza dorosłego. To kolejny już spektakl podwójnie kodowany, każdy, zależnie od wieku i doświadczenia, zobaczy w nim coś innego. Żeby oglądać „Piekło – Niebo” nie potrzebujemy „nawiasu naiwności”, mamy wrażenie, że bajki i fantastyczne historie zostały nam – dorosłym – przywrócone, problemy bohaterów są nam bliskie, często przywoływane sytuacje życia codziennego, konteksty kulturowe bawią i wzruszają.

Karolina Okurowska, lalkomat.wordpress.com

scenografia: Matylda Kotlińska, muzyka: Grzegorz Mazoń, choreografia: Aneta Jankowska, reżyseria światła: Damian Pawella, projekcje: Jakub Lech
obsada: Jolanta Góralczyk, Anna Makowska-Kowalczyk, Agata Kucińska, Marta Kwiek, Patrycja Łacina-Miarka, Edyta Skarżyńska, Grzegorz Borowski, Krzysztof Grębski, Radosław Kasiukiewicz, Marek Koziarczyk, Konrad Kujawski, Tomasz Maśląkowski, Grzegorz Mazoń, Sławomir Przepiórka